A tanévkezdés előtt mintegy 340 millió forint értékben fejeztek be fejlesztési munkálatokat a főváros XIII. kerületében található iskolákban - derül ki az önkormányzat közleményéből. A 23 éves Számítástechnikai Általános Iskolában befejezték a főépület három évre tervezett felújítását, 2001-ben a II. emeletet, 2002-ben az első emeletet, idén pedig a földszintet hozták rendbe, összesen 188 millió forintért. Szintén szakaszosan újították fel az 1949-ben épült Németh László Gimnáziumot is, összesen 140 millió forintot invesztálva az ingatlanba.
