Közel kétszázmillió forintos ingatlanfejlesztési program megvalósításáról döntött a Zala megyei Pusztaszentlászló önkormányzata. Tóth András polgármester elmondta, hogy a termálfürdő-építési programot több ütemben kívánják megvalósítani. A most kezdődő első ütem keretében, mintegy 45 millió forintos beruházással egy 328 négyzetméter vízfelületű, különböző attraktív élményelemekkel felszerelt medencét, valamint több kiszolgáló létesítményt építenek. A beruházás megvalósítását 30 millió forint területfejlesztési forrás segíti. A helyi termálkút 50 fokos vizét egyébként fűtésre is használják majd a Zala megyei településen - tette hozzá a polgármester.
A létesítmény augusztus végére készül el. (A település korábban vállalkozói tőke bevonásával kívánta megvalósítani fürdőfejlesztési programját, ám a tervek nem váltak valóra.) A beruházás második, várhatóan jövőre kezdődő ütemében egy fedett fürdő, további medencék, valamint egy hozzájuk kapcsolódó gyógyászati komplexum felépítése szerepel, később pedig egy panziót is szeretnének tető alá hozni. A pusztaszentlászlói szabadidőcentrumot a helyhatóság a már meglévő, rendkívül népszerű horgásztanyával együtt kívánja fejleszteni és működtetni.
