BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bérlakásokat értékesít a szigetvári önkormányzat

2002. szeptember 1. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az egyre nagyobb finanszírozási gondokkal küszködő és ezért folyamatosan hitelfelvételre kényszerülő szigetvári önkormányzat legutóbbi rendkívüli ülésén úgy döntött, értékesíti - jórészt felújításra szoruló - 73 bérlakását. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a város szinte teljes, még helyhatósági tulajdonban lévő bérlakásállománya magánkézbe kerülhet. A testületi ülésen döntés született arról is, hogy néhány jó állapotú, korábban elidegenítési tilalom alá eső bérlakást is eladnak.
(NAPI)

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet