Az egyre nagyobb finanszírozási gondokkal küszködő és ezért folyamatosan hitelfelvételre kényszerülő szigetvári önkormányzat legutóbbi rendkívüli ülésén úgy döntött, értékesíti - jórészt felújításra szoruló - 73 bérlakását. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a város szinte teljes, még helyhatósági tulajdonban lévő bérlakásállománya magánkézbe kerülhet. A testületi ülésen döntés született arról is, hogy néhány jó állapotú, korábban elidegenítési tilalom alá eső bérlakást is eladnak.
(NAPI)
