Idén félszáz végponttal, központi szolgáltatásokkal és új külföldi összeköttetésekkel bővült a NIIF (Nemzeti Információs Infrastruktúra Fejlesztési program) videokonferencia-hálózati projektje – jelentette be a NIIF. „A fejlesztés az idén végrehajtott második lépcsővel sem ér véget. Reméljük, jövőre újabb végpontokat kapcsolhatunk a rendszerbe, hiszen az eddigi beruházás és fejlesztés nagyon eredményes volt” – nyilatkozta Máray Tamás, az NIIF műszaki igazgatóhelyettese. A fejlesztésekhez használt, pályázati úton beszerzett, Polycom gyártmányú videokonferencia-végberendezéseket ugyanúgy, mint korábban is, az LNX Hálózatintegrációs Rt. szállította.
