BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

djuice a Sziget fesztiválon

2004. augusztus 10. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kulturális fesztivál idei fő támogatójaként a Pannon GSM a piac egyik legolcsóbb sms-ével és ingyenes szolgáltatásokkal várta a szigetlakókat. A 2004-es Sziget fesztiválon kilenc forintért lehetett sms-ezni. A djuice, valamint a Pannon GSM ügyfelei ezért az összegért küldhettek szöveges üzenetet a fesztivál időtartama alatt a fesztivál teljes területéről bármely hazai hálózatba.
Aki még soha nem mms-ezett, annak érdemes volt a rendezvényen kezdenie, hiszen azok a djuice- és Pannon GSM-előfizetők, akik innen küldték életük első multimédiás üzenetét, szeptemberben díjmentesen használhatják a szolgáltatást. Emellett a djuice-osok egész augusztusban – így a fesztivál ideje alatt is – eleve ingyen küldhettek mms-t és vehetik igénybe a djuice zeneletöltő szolgáltatását. A djuice wapoldala speciális háttérképekkel és többszólamú csengőhangokkal készült a rendezvényre, valamint a fesztivál részletes, kereshető programja is megtalálható volt a Sziget 2004 menüpont alatt. Még böngésznie sem kellett azoknak, akik az SMS Programinfót választották: a „sziget” szót adott telefonszám számra elküldve naponta három üzenetben kaphattak tájékoztatást a fesztivál legizgalmasabb eseményeiről.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet