BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A TELE2 Magyarországra készül

2004. április 13. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A januárban életbe lépett új hírközlési törvény nyomán Európa egyik vezető alternatív telekommunikációs szolgáltatója, a TELE2, intenzíven keresi a lehetőséget, hogy elindítsa szolgáltatásait a magyarországi piacon – jelentette be a társaság. Az 1993-ban alapított szolgáltatónak több mint 22 millió előfizetője van Európa 23 országában és a bevételei elérik a négymilliárd eurót. A cég elsősorban a lakossági piacon nyújtott, vezetékes telefonra épülő szolgáltatásokban érdekelt. A társaság vezetékes és mobiltelefonos beszédtovábbítási, valamint adatátviteli és internetes szolgáltatásokat kínál Európa szerte.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet