Az Axelero Internet Rt. vezérigazgatója, Drajkó László bejelentette, hogy társasága aktiválta az ötvenezredik széles sávú internet-hozzáférést. Ezek mintegy 88 százaléka DSL-alapú. Ezzel a széles sávon internetezők aránya az Axelero előfizetői körében 27 százalékra nőtt a 2002 végén regisztrált 14 százalékról. Az Axelero bejelentette azt is, hogy megvásárolta az origo portál bevásárlóközpontját kiszolgáló szoftvert a fejlesztő aXio Kft.-től. A vásárlás oka, hogy az Axelero az aXio csapatával együttműködve tovább kívánja fejleszteni a szolgáltatást.
