BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nemzetközi Oracle-központ nyílik Magyarországon

2003. szeptember 30. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Oracle EMEA (Európa, Közel-Kelet és Afrika) központja Magyarországon hozza létre Oracle Data Warehouse Nearshore Center nevű új szervezetét - jelentette be Füzes Péter, az Oracle Hungary ügyvezető igazgatója. Az adattárházak és üzletiintelligencia-rendszerek építésére szakosodott szervezet az Oracle Hungary részeként fog működni, magasan képzett, elsősorban a szabad munkaerőpiacról felvett informatikai szakemberek alkalmazásával. A központ szeptemberben kezdte meg működését, a dolgozók létszáma két év alatt el fogja érni az ötven főt - hangzott el a bejelentéskor.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet