Az informatika és hírközlés terén érdekelt orosz üzletemberek kíséretében Magyarországon járt Leonyid D. Rejman orosz informatikai és hírközlési miniszter. A miniszter 2003. augusztus 25-én tárgyalt magyar kollégájával, Kovács Kálmánnal, a kíséretében levő üzletemberek pedig fórumon találkoztak a magyar informatikai élet képviselőivel. A kapcsolatépítés eredményeképp 2003 szeptemberében tárcaközi együttműködési megállapodás aláírására is sor kerül - olvasható az Indexen.
