BUX 139434.00 0,09 %
OTP 45410 0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Privatizálják a szerb Mobtelt

2003. február 11. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Január végén kezdték előkészíteni a Mobtel mobilszolgáltató állami tulajdonrészének értékesítését - jelentette be Aleksandar Vlahovic szerb privatizációs miniszter. Vlahovic a Beta hírügynökségnek elmondta, hogy még ebben a hónapban meghatározzák a Mobtel pontos tulajdonosi szerkezetét - írja a mobilforum.hu.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet