Január végén megkezdik a Mobtel vállalatban levő állami tulajdonrész versenytárgyaláson való eladásának előkészítését - jelentette be Aleksandar Vlahovic szerb privatizációs miniszter. A miniszter a Beta hírügynökségnek elmondta, hogy még ebben a hónapban meghatározzák a Mobtel tulajdonosainak pontos arányát - írja a mobilforum.hu.
