BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Privatizálják a szerb Mobtelt (KIMARADT!!!)

2003. január 14. kedd, 11:08

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Január végén megkezdik a Mobtel vállalatban levő állami tulajdonrész versenytárgyaláson való eladásának előkészítését - jelentette be Aleksandar Vlahovic szerb privatizációs miniszter. A miniszter a Beta hírügynökségnek elmondta, hogy még ebben a hónapban meghatározzák a Mobtel tulajdonosainak pontos arányát - írja a mobilforum.hu.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet