BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Indul a 3G Európában

2002. szeptember 24. kedd, 16:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Október elején Nagy-Britanniában vezeti be először harmadik generációs (3G) mobilszolgáltatását a hongkongi Hutchison Whampoa Ltd. A 16 milliárd dolláros befektetést szakértők kockázatosnak tartják, mivel kétséges, hogy a felhasználók hajlandók-e kifizetni a multimédia-szolgáltatások borsos árát. A szigetország után Olaszországban, Svédországban és Ausztriában tervezik beindítani a szolgáltatást.
(Részletek a 8. oldalon)

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet