Újabban az azonnali üzenetközvetítő (Instant Messaging - IM) szolgáltatók váltak a féreg- és víruskészítők céltáblájává. Az utóbbi néhány hétben az MSN Messenger vált a Hello és a Choke nevű féreg áldozatává. A felhasználóknak nagyon körültekintően kell eljárniuk, ha e-mail-mellékleteket nyitnak meg - javasolja a Kürt Kft. biztonságtechnikai hírlevele.
