A most zajló Európa-bajnokság komoly lökést adhat a játékospiacnak, amely a 2001/2002-es idényben érte el a csúcsot. A Bloomberg jelentése szerint a 2002/2003-as szezonban Nagy-Britanniában az élvonalbeli klubok forgalma több mint 40 százalékkal 187 millió fontra esett vissza, míg Olaszországban, Spanyolországban, Németországban és Franciaországban a vezető csapatok átlagosan kevesebb mint 10 millió fontnak megfelelő összeget költöttek játékosokra a januári átigazolási időszakban.
2004. június 15. kedd, 12:00
