Hogyan értékeli hazánk első évét az EU-ban? - tette fel a kérdést honlapján a Nemzeti Fejlesztési Hivatal. Több mint háromezren szavaztak: 31 százalék úgy foglalt állást, hogy jobb lett volna nem is csatlakozni, 41 százalék pedig úgy véli, hogy lehetőségek sora állt hazánk előtt, de nem éltünk vele kellőképpen. Mindössze 6 százalék tekinti sikerévnek a tavalyit. (MN szept. 3., 11. old.)
2005. szeptember 5. hétfő, 08:15
