BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mától drágul a gáz

Átlagosan 8 százalékkal drágul mától a földgáz a nem lakossági felhasználóknak. A háztartási tarifák nem változnak, és az eddig alkalmazott díjkompenzációs rendszer sem módosul.

2006. január 18. szerda, 07:57

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az árkorrekció következtében a lakások távfűtése várhatóan nem drágul, a közintézmények kiadásnövekedését pedig a központi költségvetés megemelt normatívái ellentételezik. Az ipari felhasználók számára legutóbb tavaly november elején drágult 19 százalékkal a földgáz, az akkori áremelés oka is a világpiaci beszerzési árak drasztikus növekedése volt. (NSZ, 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet