BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megjött az idei orosz gáz

2005. december 22. csütörtök, 07:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Oroszország már most 'megküldte' idei éves gázkvótáját Ukrajnának és rajta keresztül többi üzletfelének, így Magyarországnak is - erősítették meg a Magyar Hírlapnak a Gazpromnál. Moszkva gesztusa vélhetően az orosz-ukrán vita megoldását is próbálja könnyíteni, Kijev azonban egyelőre nem mond le a szevasztopoli haditengerészeti bázis bérleti díjának emeléséről. (MH, 11. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet