BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kész a benzinár-feltüntetési rendelet

Nagyjából elkészült, és szeptember elején hatályba is léphet az oszloprendelet, amely minden benzinkutat arra kötelez, hogy messziről is jól látható módon tüntesse fel árait - írja a Népszabadság.

2005. szeptember 1. csütörtök, 08:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A töltőállomások várhatón a hónap végéig kapnak időt az átállásra. A fogyasztóvédők tapasztalatai szerint a Mol általában már visszaírta árait a totemoszlopokra, a Shell és az OMV még vár ezzel. A főfelügyelőség egyébként nem örül annak, hogy a rendelet csak a 'jól láthatóságot' írja elő, a szakemberek szerint számonkérhetőbb szabályokra lenne szükség. (Nszab., 12. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet