A töltőállomások várhatón a hónap végéig kapnak időt az átállásra. A fogyasztóvédők tapasztalatai szerint a Mol általában már visszaírta árait a totemoszlopokra, a Shell és az OMV még vár ezzel. A főfelügyelőség egyébként nem örül annak, hogy a rendelet csak a 'jól láthatóságot' írja elő, a szakemberek szerint számonkérhetőbb szabályokra lenne szükség. (Nszab., 12. old.)
