BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Holnap drágul a benzin és a gázolaj!

Péntektől 5 forinttal emeli a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi árát a Mol - értesült a Népszabadság.

2005. szeptember 1. csütörtök, 08:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az 'olcsó' kutak kivételével így már mindenütt 280 forint fölé megy a 95-ös benzin ára, és lesz, ahol a 290-et is súrolja majd. A lap úgy tudja, a megugró olajárak hatására az utóbbi hetekben áraikban 'bátrabbá' váló Mol- és egyéb kutak is szigorítanak, és akkor és annyival emelnek majd, amikor és amennyivel a nagykerárak nőnek. A Katrina-hurrikán okozta olajpánik hatására egyébként várhatóan a környező országok finomítói is drágítanak majd, így a kiskereskedőknek valószínűleg még mindig a Moltól lesz a legolcsóbb beszerezni az üzemanyagot - írja a Népszabadság. (Nszab., 12. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet