BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint benzinárat emel a Mol

A Népszabadság meg nem erősített információi szerint szerdától 5 forinttal emeli a benzin, 6-tal a dízel nagykereskedelmi árát a Mol. Az ok a rekordot rekordra döntő nemzetközi nyersolajár, amely egyes elemzők szerint hamarosan a hordónként 70 dollárt is elérheti.

2005. augusztus 16. kedd, 07:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az utóbbi idők tapasztalatai szerint a nagykerár emelése nem feltétlenül jelenik meg rögtön a hazai benzinkútláncoknál, de előbb-utóbb biztosan át kell majd írni a 'totemoszlopokat', azaz megdőlni látszik Varró Lászlónak, a Mol vezető közgazdászának az az augusztus eleji felvetése, hogy a hónapban nem megy 275 forint fölé a 95-ös benzin ára. Ezt erősítheti az is, hogy a Mosonyi György Mol-vezér a napokban, igaz, időpont megjelölése nélkül, már arról beszélt, hogy az ár akár 300 forint fölé is nőhet. (Nszab., 11. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet