Szerdán literenként 1 forinttal csökkenti a gázolaj fogyasztói árát a jövedéki adó változása miatt a Mol. Az üzemanyag holnaptól 241 forintba kerül. A motorbenzin ára egyelőre változatlan, de a Világgazdaság értesülése szerint a jövő hétfőtől ez egy forinttal alacsonyabb lesz, ha a kormány csökkenti az üzemanyagok adóterhelését. (MH 10. old., NG 3. old., VG 5. old.)
