Az E.On AG és a Gazprom vezetői a napokban tárgyaltak arról a projektről, amelynek keretében a két cég erőműveket létesítene Finnországban, Olaszországban és Magyarországon. Úgy tudni, hogy a vállalatok egymilliárd dollárt szánnának a beruházásra. (NG 5. old.)
