A tisztiorvosi szolgálat állampolgári bejelentésre indított vizsgálatot, amely szerint a cégnél édesipari termékeket csomagoltak át, hogy a lejárt készleteket ismét forgalomba hozzák. A vállalkozás ügyvezetője ellen eljárás indult. Vizsgálják azt is, hogy a termékekből hoztak-e már kereskedelmi forgalomba, és ha igen, ártalmasak-e az egészségre az édességek. (Nszab. 23. old.)
