BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Romlott bonbon Szegeden

Több mint kétszáz kartonnyi, mintegy ötmillió forint értékű, lejárt szavatosságú bonbont és cukorkát foglaltak le a rendőrök egy szegedi társaság telephelyén.

2006. január 18. szerda, 07:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tisztiorvosi szolgálat állampolgári bejelentésre indított vizsgálatot, amely szerint a cégnél édesipari termékeket csomagoltak át, hogy a lejárt készleteket ismét forgalomba hozzák. A vállalkozás ügyvezetője ellen eljárás indult. Vizsgálják azt is, hogy a termékekből hoztak-e már kereskedelmi forgalomba, és ha igen, ártalmasak-e az egészségre az édességek. (Nszab. 23. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet