Az elmúlt években csökkent Magyarországon a szórakoztatóelektronikai piac növekedésének üteme, de nőtt a kereslet a modern technológiák és a digitális készülékek iránt - derül ki a GfK felméréséből. Tavaly 15,2 százalékkal több szórakoztatóelektronikai berendezés kelt el, mint egy évvel korábban, amikor 39,7 százalékos volt a bővülés üteme. A forgalom az erős verseny és az árcsökkenések miatt 4,7 százalékkal emelkedett a múlt évben, míg 2003-ban 24,5 százalékkal haladta meg a piac értéke a megelőző évit. (MH szept. 10., 10. old.)
