BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Drágul az arany, maradnak az ékszerárak

2004. november 9. kedd, 08:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap délelőtt 435 dollár fölé emelkedett Londonban az arany troy unciánkénti ára. A Merrill Lynch elemzője szerint a drágulás tovább folytatódik, az év végére 450 dollárra emelkedhet az aranyár. Reményik Kálmán, az Orex elnök-vezérigazgatója szerint a nemesfém drágulása ellenére az ékszerek hazai ára karácsonykor is nagyjából a múlt évi szinten mozog majd. Az erős forintnak köszönhetően lényegében nem változott az arany beszerzési ára, s az egyéb költségek sem emelkedtek számottevően. (VG 16. old., NG 15. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet