BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Regionális központot alapít a D-Link?

2004. október 22. péntek, 07:50

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az internetes hálózati eszközöket forgalmazó D-Link-csoport azt tervezi, hogy hazánkban hozza létre regionális központját. Kevin Wen, a D-Link európai elnöke elmondta: a beruházást a magyar piac bővülésétől teszik függővé. Az társaság forgalmi adatai szerint minden esély megvan arra, hogy a központ létre jöjjön. A cég legfrissebb jelentése ugyanis Európában 42, a kelet-európai régióban pedig legalább 100 százalékkal nőtt az árbevétel. A csoport legfőbb magyar partnere a Matáv, amelynek többek között ADSL-szolgáltatáshoz szükséges berendezéseket szállít. (NG 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet