BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Duplázza a DVD-felvevők gyártását a Sony

2004. október 6. szerda, 07:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az idei 160-170 ezer után jövőre 320 ezer DVD-felvevő előállítását tervezi gödöllői üzemében a Sony Corp. A DVD-felvevők gyártására történő átállásra azért van szükség, mert a DVD-lejátszók között nagy a verseny, és az olcsó kínai készülékek megjelenése miatt áruk jelentősen csökkent. A gödöllői gyár idén 1,75 millió DVD-lejátszót gyárt, 5 százalékkal többet, mint egy éve. (VG 16. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet