Az idei 160-170 ezer után jövőre 320 ezer DVD-felvevő előállítását tervezi gödöllői üzemében a Sony Corp. A DVD-felvevők gyártására történő átállásra azért van szükség, mert a DVD-lejátszók között nagy a verseny, és az olcsó kínai készülékek megjelenése miatt áruk jelentősen csökkent. A gödöllői gyár idén 1,75 millió DVD-lejátszót gyárt, 5 százalékkal többet, mint egy éve. (VG 16. old.)
