Kilenc város tizenkét gyermekintézményének összesen 20 millió forintot adományoz a Tesco-Globál Áruházak Rt. az Aranyág Alapítványon keresztül. Az intézmények így megvásárolhatják a működésükhöz elengedhetetlenül szükséges eszközöket - mondta Danks Emese, a Tesco kommunikációs igazgatója.(NSZ 4. old)
