BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nincs pénz a hatszázalékos közalkalmazotti béremelésre

2004. szeptember 24. péntek, 08:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Idén esély sincs arra, hogy az önkormányzati fenntartású intézményekben dolgozó közalkalmazottak teljes körűen megkapják a 6 százalékos béremelést - jelentette ki a Települési Önkormányzatok Országos Szövetségének elnöke. Dióssy László utalt arra, hogy a szövetséghez tartozó 1700 önkormányzat 90 százaléka nem volt képes ebben az évben a közalkalmazotti bér emelésére, és elenyésző azon helyhatóságok száma, ahol a tervezett inflációhoz igazodó 6 százalékos béremelést meg tudták közelíteni. Az elnök szükségesnek mondta, hogy a kormányzat a jövő évi költségvetésben biztosítsa a béremelés meghatározó részét.(Népszava 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet