BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb leépítés a Videotonnál

2004. szeptember 22. szerda, 07:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ismét több mint száz dolgozójától válik meg a Videoton Holding Rt.-hez tartozó, veszprémi székhelyű Euro Sound Kft. - értesült a Napi Gazdaság. Az elbocsátásokról néhány napja már tárgyalások kezdődtek a cég vezetői és a szakszervezet között. A lap úgy tudja, hogy a leépítés hátterében a társaság átszervezése, a munkaigényes gyártás kiszervezése, illetve áttelepítése áll. A Videoton nem rég bejelentette, hogy az alacsony költségek miatt gyártóbázist hoz létre Ukrajnában. (NG 1., 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet