Debrecen fair play-szerződést kötne az ugyancsak az Európa kulturális fővárosa címre pályázó Budapesttel, Győrrel és Péccsel. Turi Gábor alpolgármester egyébként nehezményezi, hogy a kulturális tárca még mindig nem írta ki a vonatkozó pályázatot.(Nszab, 7. old.)
