A tavalyihoz képest időarányosan 3 százalékkal több jegyet adtak el a Forma-1-es Magyar Nagydíjra - nyilatkozta Gerstl Péter, a belépőket értékesítő Ostermann Formula-1 Kft. ügyvezető igazgatója a Népszabadságnak. Úgy tűnik tehát, négy év után végre megáll a nézőszám csökkenése. Míg öt évvel ezelőtt mintegy 200 ezren látogattak ki a versenyre, addig tavaly már csak 120 ezren voltak kíváncsiak a lóerők harcára. Idén egy háromnapos bérlet ára 390 euróba, azaz csaknem százezer forintba kerül, a verseny napjára szóló állójegyért száz eurót, azaz mintegy 25 ezer forintot kell fizetni. (Nszab, 1., 19. old.)
