BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Százmilliós bírság környezetszennyezésért

2004. augusztus 5. csütörtök, 09:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Százmillió forintos nagyságrendű bírságra számíthat a dorogi veszélyeshulladék-égetőt működtető Onyx Magyarország Kft. -írja a Magyar Hírlap. A társaságnál jelenleg is zajló belső vizsgálat szerint műszaki hiba és emberi felelőtlenség egyaránt szerepet játszott abban, hogy a telepen tárolt nagyobb mennyiségű mérgező anyag a Kenyérmezei-patakba, majd a táti Duna-ágba ömlött. A szennyezőanyagot azóta eltávolították.(MH 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet