Százmillió forintos nagyságrendű bírságra számíthat a dorogi veszélyeshulladék-égetőt működtető Onyx Magyarország Kft. -írja a Magyar Hírlap. A társaságnál jelenleg is zajló belső vizsgálat szerint műszaki hiba és emberi felelőtlenség egyaránt szerepet játszott abban, hogy a telepen tárolt nagyobb mennyiségű mérgező anyag a Kenyérmezei-patakba, majd a táti Duna-ágba ömlött. A szennyezőanyagot azóta eltávolították.(MH 5. old.)
