Jövő év végéig meghosszabbította az MTI-vel kötött szerződését az RTL Klub. A kereskedelmi csatorna az új hírszolgáltatási kontraktust több hónapos egyeztetés után kötötte meg a nemzeti hírügynökséggel, miután változtatni akart a korábbi megállapodáson. Szabó Eszter, az MTI értékesítési igazgatója tájékoztatása szerint az RTL a korábbinál kevesebb szolgáltatást vásárol a hírügynökségtől. A Független Hírügynökség továbbra is az RTL Klub hírszállítói között marad.(Nszab, júl., 31., 7. old., NSZ júl., 31., 3. old.)
