BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MTI előfizetője marad az RTL Klub

2004. augusztus 2. hétfő, 08:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jövő év végéig meghosszabbította az MTI-vel kötött szerződését az RTL Klub. A kereskedelmi csatorna az új hírszolgáltatási kontraktust több hónapos egyeztetés után kötötte meg a nemzeti hírügynökséggel, miután változtatni akart a korábbi megállapodáson. Szabó Eszter, az MTI értékesítési igazgatója tájékoztatása szerint az RTL a korábbinál kevesebb szolgáltatást vásárol a hírügynökségtől. A Független Hírügynökség továbbra is az RTL Klub hírszállítói között marad.(Nszab, júl., 31., 7. old., NSZ júl., 31., 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet