Az esztergomi önkormányzat 786 millió forintra bírságolta a Magyar Suzuki Rt.-t, amiért a vállalat engedély nélkül kezdte meg új üzemcsarnokának építését. A cég azóta fennmaradási engedélyt kért és kapott, de a rendészeti bírság kiszabását törvény írja elő ilyen esetekben a településeknek. Az autógyártó fellebbezett az elmarasztaló döntés ellen. (NSZ júl. 24., 5. old., Nszab. júl. 24., 15. old., MH júl. 24-25., 12. old., VG júl. 26., 7. old.)
