BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Strabag lát fantáziát az Asia Centerben

2004. július 16. péntek, 08:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Strabag AG kivásárolta a korábbi tulajdonostárs kínai házaspár 49 százalékos részesedését, s ezzel az Asia Center kizárólagos tulajdonosává vált. Az osztrák vállalat jövőre megkezdi a 70 ezer négyzetméteres harmadik épületszárny építését. A Világgazdaság úgy tudja, a befektetők nem tudtak megállapodni az üzletközpont stratégiájáról és a beruházás folytatásáról sem, ezért a Strabag felajánlotta Michael Songnak és Li Li Pingnek, hogy megvásárolja részesedésüket. Rudolf A. Riedl ügyvezető igazgató elmondta: a ház az ázsiai termékek hídfőállása kíván lenni az EU-ban. Tavaszig a nyugati szárnyba csoportosítják azokat a kereskedőket, akik csak szakmai látogatókat kívánnak kiszolgálni, s ősszel már megjelenhetnek az épületben az importvállalatok és a gyártói képviseletek is. (VG 1., 11. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet