A jövő kedden tudja meg 167 ezer felvételiző, hogy járhat-e szeptembertől egyetemre vagy főiskolára. Július 20-án állapítják meg ugyanis a felvételi ponthatárokat, amelyeket a www.felvi.hu honlapon tesznek közzé. Aki regisztráltatta magát az oldalon, egy név szerinti regiszterben kikeresheti eredményét, azok pedig, akik megadták mobilszámukat a felvételi jelentkezésekor, SMS-ben kaphatják meg adataikat. (Nszab. 7. old.)
