A vállalat gyáraiból több mint 549 ezer gépkocsi gurult ki tavaly, ami több mint 10 százalékos bővülés éves összevetésben. A cégvezetés szerint minden szempontból rekordév volt a tavalyi a Skoda életében, elsősorban az új többfunkciós autó, a Roomster kiemelkedő eladásainak köszönhetően. E modell mellett az Octavia is jól szerepelt, 16 százalékkal 270 ezer darabra nőtt az értékesítése, ezzel túlszárnyalta a márka alaptípusának számító Fabia eladásainak bővülési ütemét.
