BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

„Műv. házzá” válnak az autók

Az emberek után az autókat is meghódítja az iPod.

2006. augusztus 4. péntek, 12:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tovább erősíti az Apple iPodjának piaci pozícióit, hogy a cég megállapodott a Ford Motor Co.-pal és a Generel Motor Corp.-pal a zenelejátszó és az autóhifi-rendszerek összehangolásáról.

A következő évben piacra kerülő Ford- és GM-modellek nem egyszerűen tartalmaznak majd egy „iPod-lyukat”, hanem menet közben töltik is a lejátszót, továbbá az autórádión megjelenítik a játszott számokat és a kormányról vezérelhetővé teszik az iPodot. Szakértők úgy vélik, az utóbbi években megjelent új elektronikus ketyerék – CD- és DVD-lejátszók, műholdas rádiók és útvonaltervezők stb. – egyre inkább szórakoztató központokká teszik az autókat.

Komócsin Sándor
Komócsin Sándor

Ez is érdekelhet