BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Duplázna itthon a Saab

A tavalyi kétszázas eladás után az idén minimum 300, de inkább 400 új Saab eladásával számol a Polar Mobil Kft., a svéd márka kizárólagos forgalmazója.

2006. február 23. csütörtök, 12:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Andrew Prest a társaság ügyvezető igazgatója a tavalyi alacsonyabb értékesítést azzal magyarázta, hogy az uniós követelmények miatt teljesen újra kellett szervezni a márkahálózatot. A cég jelentős növekedést vár a flottaértékesítés felfuttatásától is, új partnerként a győri székhelyű X-Rent flottakezelő és használtautó-értékesítő cégcsoporttal. működik együtt.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet