Tavaly 359 ezer talált gazdára a Toyota luxusmárkájából, jobbára Észak-Amerikában, így ha a tervek megvalósulnak 40 százalékkal bővülne az eladás.
A korábban Japánban Toyotaként árult kocsikat a ősszel már Lexusként forgalmazzák, és az idei, a tervek szerint 20 ezres eladás után jövőre 50-60 ezer példány kelhet el a szigetországban.
