A közbeszerzési döntőbizottság megsemmisítette a 51-es főút Dunavecse-Apostag elkerülő szakasza és a hozzá kapcsolódó híd- és útépítési munkák megvalósítására közzétett részvételi felhívás jogsértő előírásait valamint 1 millió forintos bírságot szabott ki a sztrádatársaságra. A Nemzeti Autópálya Rt. tudomásul vette a határozatot és módosította a pályázati kiírást - írja a Világgazdaság.
