BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megbüntették az NA Rt.-t

Egymillió forintos bírságot fizet a NA Rt. az 51-es főút egyik szakaszának építésére vonatkozó részvételi felhívás jogsértő előírásai miatt.

2004. június 29. kedd, 08:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A közbeszerzési döntőbizottság megsemmisítette a 51-es főút Dunavecse-Apostag elkerülő szakasza és a hozzá kapcsolódó híd- és útépítési munkák megvalósítására közzétett részvételi felhívás jogsértő előírásait valamint 1 millió forintos bírságot szabott ki a sztrádatársaságra. A Nemzeti Autópálya Rt. tudomásul vette a határozatot és módosította a pályázati kiírást - írja a Világgazdaság.

Egerszalóki Tímea
Egerszalóki Tímea

Ez is érdekelhet