BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az új Astrától várja a GM a feltámadást

A két hét múlva a kereskedőkhöz kerülő új Opel Astrában látják a General Motors vezetői az elmúlt évek visszaesése után az európai feltámadás zálogát - írja a Reuters honlapja.

2004. március 5. péntek, 11:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az ötajtós Astrától és variánsaitól 2005-re évi 500 ezres eladást várnak, szemben a tavalyi 300 ezerrel. A GM vezetői szerint a Volkswagen elhibázott Golf-bevezetése is a malmukra hajthatja a vizet.
Az Astra abban a kompakt kategóriában fog versenyezni, amely az eladások 30 százalékát, évi 6 millió gépjárművet tesz ki. A GM Europe tavaly 286 millió dolláros veszteséggel zárta az évet, a vezetés 2005-re vár ismét profitot.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet