A gyakorlatban tapasztalt visszaélések miatt kormánypárti képviselők megszüntetnék a személygépkocsik parkolása utáni áfa-visszaigénylést - értesült a NAPI Online.
Az SZDSZ-es Bőhm András és Szalay Gábor ezt a lehetőséget az autópályadíj esetében is megszüntetné, mondván az üzleti és magáncélú felhasználás nem különíthető el maradéktalanul. A kormány képviselője a költségvetési bizottság mai ülésén nyilvánít véleményt a javaslatról.
