A társaság kínai gyártóegységében a duplájára, 240 ezerre növelné jövőre a kapacitást, mikor is beindulhat az 50 ezer darabos, csak exportra termelő egysége. Emellett a Honda 2004-ben 8,1 százalékkal növelné eladásait Japánban, főként az új modellekre támaszkodva.
