A gyártás a tervek szerint 2005-ben veszi kezdetét, és C valamint E osztályú járgányok gördülnek le majd a futószalagról. A német-amerikai cég és a kínaiak mintegy egymilliárd eurót kívánnak költeni emellett a Beijing Jeep Corp. átstruktúrálására, így új gyáregységet építenek, valamint fejlesztik a már meglévő egységeket is. A DaimlerChrysler tavaly 8 ezer, idén pedig 10 ezer járművet értékesített Kínában, utóbbi majd 70 százaléka S osztályú Mercedes volt.
