BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MSZP megszüntetné a közlkedési pontrendszert

A szocialista frakció szerint nem hozta meg a várt eredményt a közlekedési pontrendszer, így kezdeményezik annak megszüntetését - jelentette az MTI.

2003. március 17. hétfő, 20:22

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet