BUX 139618.92 0,55 %
OTP 45690 0,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az idén többen ülhetnek Skodába

A tavalyi csökkenés után az idén már az eladások növekedésére számít a Volkswagen cseh leányvállalata, a Skoda Auto - jelentette a Reuters.

2003. február 19. szerda, 16:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Skoda a 2002-ben elszenvedett 3,2 százalékos visszaesést követően az idén 4-5 százalékos forgalomnövekedést vár. Az autógyártó céget tavaly az erős korona sújtotta, így 445 525 kocsi talált gazdára, ám a folyó évet tekintve nagy reményeket fűznek az elmúlt esztendőben bemutatott csúcsmodellhez, a Superbhez.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet