BUX 138772.16 -0,06 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Fiat Auto ötmilliárd eurós tőkeinjekciót kap

A Fiat SpA a hétvégén közölte hitelező bankjaival, hogy ötmilliárd eurót invesztál gépkocsigyártó üzletágába, a Fiat Auto-ba.

2003. február 17. hétfő, 15:38

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fiat a szóban forgó összeget eszközök eladásával, illetve új részvények kibocsátásával akarja előteremteni
A Fiat attól függetlenül pumpál ötmilliárd eurót a részlegbe, hogy a 20 százalékos részesedéssel rendelkező General Motors (GM) miképp dönt. A Fiat Auto-nak és a Fiatnak 2004-ig szóló opciója van az autógyártó GM-nek történő eladására. A GM azt reméli, hogy amennyiben beszáll a tőkeemelésbe, kibújhat opciós kötelezettsége alól.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet