BUX 139467.42 0,12 %
OTP 45420 0,26 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Évbúcsúztató vacsora a IX. kerületben

2005. december 22. csütörtök, 07:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara (BKIK) Ferencvárosi Tagcsoportja eltervezte, hogy egy jó hangulatú vacsorával zárja az évet. A kezdeményezéshez csatlakozott a Gazdasági Szolgáltatások Tagozat és a IV. Kiskereskedelem és Vendéglátás Osztály is. Így a belvárosban, a főváros éléskamrájának is nevezett Nagycsarnokban nagy sikerű óévzáró összejövetelen vehettek részt a meghívottak.
A rendezvény vendégei között megjelent dr. Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara és Petykó Zoltán, a BKIK elnöke, valamint Rusznák Imre a Fővárosi Önkormányzat Kereskedelmi és Turisztikai Bizottságának elnöke, valamint a rendezvénynek helyet biztosító szervezet nevében dr. Dénes Ákos, a CSAPI igazgatója is. Persze a mintegy 140 fős vendégsereg többségét a BKIK tisztségviselői köre alkotta. Az elnökség tagjain kívül jelen voltak a tagozati elnökök, az Etikai és Ellenőrző Bizottság elnöksége, a szervezésben részt vevő szakmai területek elnöksége és küldöttei, a kerületi tagcsoporti elnökök és számos helyi kereskedő.
A szervezők a rendezvény céljául a meghívotti kör személyes kapcsolatainak és együttműködési lehetőségeinek szélesítését, az egymás iránti megértés javítását tűzték ki. A résztvevők nagy száma azt a valós igényt is mutatja, hogy az ilyen, illetve ehhez hasonlóan széles körű találkozókra időről időre szükség van, hiszen az állófogadás keretében kötetlen beszélgetésekre, pozitív irányú lobbizásra, szabad eszmecserére nyílt alkalom. Mindez új lendületet adhat az érdekképviseleti tevékenységnek, olyan vállalkozók is egy asztalhoz ültek, akik korábban – eltérő szakmai irányultságuk miatt – nem találkoztak.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet